261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Kartáčová hlavice pro vysávání nečistot ze dna bazénu.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 49

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Hejduk Jan Datum:4.4.2023 13:30

Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Dají se koupit jen náhradní štětiny?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:4.4.2023 14:29

Re: Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Dobrý den, bohužel ne, tyto díly neprodáváme.

Autor:Michaela Datum:7.8.2022 16:14

Vysavač

Dobrý den, bude tento vysavač pasovat pro filtraci Pro Star 4000 a je k němu potřeba koupit tel. tyč i hadici? Děkuji.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.8.2022 21:43

Re: Vysavač

Dobrý den, vysavač je pro danou filtraci vhodný, je nutné k němu koupit hadice o průěmru 32 mm a tyč na napojení hlavice.

Autor:Adéla Veverková Datum:20.7.2022 08:47

spuštění luxu

Dobrý den, prosím o radu, jaký je správný postup, aby lux začal sát? Vždy se mi to nakonec po pár minutách povede, ale formou pokus/omyl. Vím, že hadice nesmí být zavzdušněná. Mám ponořený lux v bazenu, do hadice se snažím dostat co nejvíce vody, připojim k odsávání, voda hadicí do filtrace prolítne, ale do bazénu zpět se nic nevrací. Takže vše opakuji znovu a znovu. Až se vždy nakonec po nějaké době rozeběhne. Včera jsem zkusila nechat po nabrání do hadice a připojení k odsávání delší dobu, nejdříve se do bazénu voda nevracela vůbec. Následně slabým tlakem, střídavě, až nakonec zabrala a lux začal fungovat, jak má. Ptám se tedy prosím, je vždy třeba tomu nechat chvíli čas nebo něco dělám špatně?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.7.2022 12:04

Re: spuštění luxu

Dobrý den, celá soustava musí být kompletně zavodněna. To, co popisujete ukazuje na to, že je někde vzduch, filtrace ho nasaje a potom už má problém s vysáváním. Vysavač je třeba ponořit do vody a postupně do vody ponořovat i hadici, až bude celá pod vodou. Teprvě potom připojit ke skimmeru/průchodu stěnou.

Autor:Veronika Datum:8.7.2022 09:17

Vysavač s filtrací ProStar Balls

Dobrý den, zakoupila jsem tento vysavač a mám filtraci Pro Star Balls. Budou, prosím, společně fungovat? Po zapojení vysavač nesaje. děkuji

Autor:Shop Marimex.cz Datum:8.7.2022 09:30

Re: Vysavač s filtrací ProStar Balls

Dobrý den, vysavač a filtrace by spolu měli fungovat. Zřejmě máte něco špatně zapojeného, nebo je soustava zavzdušněná. Doporučujeme zkontrolovat zapojení.

Autor:Danuše Datum:21.6.2022 16:14

Bazén Tampa s kartušovou filtrací

Dobrý den, bude fungovat tento vysavač s připojením na kartušovou filtraci u bazénu Tampa 2,44m ? Děkuji

Autor:Shop Marimex.cz Datum:21.6.2022 16:17

Re: Bazén Tampa s kartušovou filtrací

Dobrý den, nebude fungovat. Kartušová filtrace je na daný vysavač slabá. Doporučujeme pískovou filtraci např. Prostar 4 

Autor:Martina Datum:14.7.2021 23:21

Vysavač

Dobrý den,
mám sadu č. 19900001 (r. 2016), vysavač ze sady špatně čistí, proto bych ráda zakoupila Ocean Vac de Luxe. Padne na tyč, která v sadě byla? Doporučili byste mi příp. jiný vysavač na usazené řasy na dně bazénu? Jedná se o bazén Orlando 9,66 x 0,91. Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.7.2021 10:46

Re: Vysavač

Dobrý den, vysavač, který máte, čistí velmi dobře a tak předpokládáme, že problém bude na straně zapojení nebo filtrace.  Také si nemyslíme, že přechodem na jinou hlavici se čištění výrazně zlepší. Nicméně tyč, která je v sadě, na vysavač Ocean Vac de luxe nepasuje a musíte si koupit např. tuto: https://www.marimex.cz/teleskopicka-tyc-do-max-3-60-m/

Autor: Roman Januška Datum:12.5.2021 07:53

Vysavač

Mám bazén 3,66krat1,22 s filtrací můžu na to napojit tento vysavač ale průchod je tam pouze skimmer a tryska a co k tomu si ještě musím objednat abych mohl vysavat
Autor:Shop Marimex.cz Datum:12.5.2021 09:04

Re: Vysavač

Dobrý den, budete potřebovat tyč na napojení vysavače a bazénové hadice. Pokud není součástí skimmeru redukce na vysavače, tak potom ještě tuto přechodku:https://www.marimex.cz/prechodka-pro-vysavac-na-skimmer-olympic/ . Předpokládáme, že máte bazén Orlando a skimmer Olympic.

Autor:Navratil Datum:27.7.2020 20:16

PRO STAR 2

Dobrý den x dá se připojit i na filtraci Pro star 2? Napojuje se zevnitř bazénu na výstup vody do filtru, chápu to správně? Mám bated Florida, je k tomu třeba ještě nějaká redukce? Diky
Autor:Shop Marimex.cz Datum:28.7.2020 10:01

Re: PRO STAR 2

Dobrý den, na připojení budete potřebovat dostatečnou délku hadic o průměru 32 mm a adaptér na průchod stěnou bazénu, pokud ji už nemáte: https://www.marimex.cz/adapter-pro-pripojeni-vysavace-pres-pruchod-stenou/. Bohužel se ale domníváme, že výkon filtrace Prostar 2 nebude dostatečný na to, aby bylo zajištěno spolehlivé vysávání nečistot ze dna bazénu.
Autor:Jaroslav Pačes Datum:26.6.2020 15:19

Vysávání

Dobrý den, mám bazén Tampa, filtraci ProStar 3. Zakoupil jsem tento vysavač, 5m hadice a když to připojím k bazénovému otvoru pro nasávání vody, tak to přestane vodu nasávat. Můžete mi poradit a napsat kde dělám chybu...?
Děkuji, s pozdravem Pačes Jaroslav.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:26.6.2020 15:27

Re: Vysávání

Dobrý den, zřejmě je systém zavzdušněný a nasává vodu. Před připojením k průchodu stěnou musí být celá hadice od vysavače ponořena do vody a zavodněna.

Autor:Jana Datum:7.6.2020 17:12

Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Dobrý den, jaká tyč je kompatibilní? Děkuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:8.6.2020 10:10

Re: Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe

Dobrý den, kompatibilní je např. tato tyč: https://www.marimex.cz/teleskopicka-tyc-do-max-3-60-m/


Autor:Josef Datum:17.5.2020 21:52

Ulámané štětinky

Dobrý den, loni jsem si koupil tento kartáč a letos když jsem poprvé vysával, tak jsem zjistil že ty vnitřní bílé štětinky se v bazénu odlamují. Čím je to způsobeno? Kartáč nesmí zůstávat na slunci?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:18.5.2020 11:25

Re: Ulámané štětinky

Dobrý den, čím přesně je to způsobené bohužel nevíme. Nicméně jedná se o plast a ten může vlivem UV záření křehnout. 

Autor:Vladimir Datum:4.5.2020 21:42

Pro star3

Dobry den, mame bazen florida 3,05 a filtraci prostar3 muzu k tomu pripojit tento vysavac?a jak?diky
Autor:Shop Marimex.cz Datum:5.5.2020 10:17

Re: Pro star3

Dobrý den, ano můžete, filtrace s tímto vysavačem bude fungovat.

Autor:Zuzana Sedláčková Datum:16.7.2019 08:00

Tyč součástí vysavače

Dobrý den,
je součástí tyč k vysavači Ocean Vac de Luxe?
děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.7.2019 09:26

Re: Tyč součástí vysavače

Dobrý den, tyč součátí vysavače není. Je třeba ji koupit zvlášť.
Autor:Vladimír Datum:3.2.2019 21:24

Hodí se k filtraci ProStar 3

Dobrý den , hodí se tento produkt k filtraci Pro Star 3. Děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:4.2.2019 09:32

Re: Hodí se k filtraci ProStar 3

Dobrý den, ano můžete ho s filtrací použít. Má dostatečný výkon na vysávání.
Autor:Šebestová Datum:21.8.2018 01:05

Vxsavač

Dobry den
A to ten bordel který vysaju jde přímo do filtrace a nevadí to? (mam prostar 4) ? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:21.8.2018 09:05

Re: Vxsavač

Dobrý den, na filtraci si můžete zvolit, zda chcete vysávat přes filtrační písek nebo přímo do odpadní hadice. 
Autor:Jana KRatochvílová Datum:16.7.2018 10:39

Co je potřeba k připojení?

Dobrý den, co vše je potřeba koupit k připojení? Máme bazén Florida 3,66 a https://www.marimex.cz/skimmer-pro-bazeny-tampa/. Stačí hadice pro vysavač, nebo je potřeba ještě nějaká průchodka? Díky
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.7.2018 15:33

Re: Co je potřeba k připojení?

Dobrý den, na připojení budete potřebovat dostatečnou délku hadic o průměru 32 mm a adaptér na průchod stěnou bazénu, pokud ji už nemáte: https://www.marimex.cz/adapter-pro-pripojeni-vysavace-pres-pruchod-stenou/
Autor:Vidusmka Eva Datum:4.8.2017 10:28

bazén orlando

Dobrý den, jak lze připojit tento vysavač k bazénu Orlando? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:4.8.2017 10:52

Re: bazén orlando

Dobrý den, budete potřebova bazénovou hadici o průměru 32 mm a dále Skimvac: https://www.marimex.cz/prechodka-pro-vysavac-na-skimmer-olympic/ díky kterému napojíte hadici ke skimmeru.
Autor:Jiří Datum:20.6.2017 08:13

Prostar2

Dobry den, lze tento nebo jiny vysavac pouzit s piskovou filtraci Prostar2?
Autor:Martin Šerák Datum:20.6.2017 10:30

Re: Prostar2

Dobrý den, technicky to připojit jde, ale domníváme se, že výkon filtrace je nedostatečný na to, aby bylo zajištěno spolehlivé vysávání nečistot ze dna bazénu.
Autor:Dušan Kašpárek Datum:31.8.2016 19:39

Vysavač X průchodka

Dobrý den, zajímalo by mě jestli jde napojit tento vysavač s hadicí 38mm na průchodku stěnou https://www.marimex.cz/pruchody-stenou-k-bazenu-tampa/ ?
(Máme od Vás Floridu 4,6m a tento vysavac je zapojujeme do steny bazenu takovou modrou sroubovaci potvorou, ale jeji zavity na sobe nedrzi...)
Diky za info

Dusan Kasparek
Autor:Jiří Laburda Datum:1.9.2016 09:52

Re: Vysavač X průchodka

Dobrý den, ano vysavač jde připojit. Doporučujeme připojení pomocí 32 mm hadice, kterou napojíte na adaptér průchodu stěnou bazénu: https://www.marimex.cz/sada-2-adapteru-k-vysavaci-star-vac/  a tento adaptér našroubujete na průchod stěnou bazénu..
Autor:Szappanos Datum:24.6.2016 14:53

propojitelnost

Lze tento kartáč napojit na tyč a hadici z vysavače http://www.marimex.cz/vysavac-star-vac/
Autor:Jiří Laburda Datum:24.6.2016 15:17

Re: propojitelnost

Dobrý den, na hadici se napojit dá, na tyč bohužel ne.
Autor:Zuzana Urbanová Datum:8.6.2016 07:44

vysavač

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, co je třeba k této hlavici přikoupit, abych mohla vysávat nečistoty ze dna bazénu. Teleskopickou tyč doma mám (tyč dnovou síťku). Toto je jen hlavice, nebo po napojení na filtraci už můžu vysávat? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:8.6.2016 09:33

Re: vysavač

Dobrý den, budete potřebovat bazénovou hadici, kterou napojíte na průchod stěnou bazénu - tzn. propojíte hlavici a výstup vody z bazénu.
Autor:Kryštof Datum:7.6.2016 23:37

Šířka pro hadici

Jaký průměr má otvor na hadici ??? Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:8.6.2016 09:39

Re: Šířka pro hadici

Dobrý den, na kartáč můžete napojit hadici o průměru 32 i 38 mm.
Autor:Kateřina Datum:5.6.2016 09:41

Úvod > Bazény > Bazénové vysavače > Ruční > Vysávací hlava OCEAN VAC DE LUXE Vysávací hlava OCEAN VAC DE LUXE

Dobrý den potřebovala bych připojit tento product k pískové filtraci ale nevím jak. Mám bazén azuro 402 se skimrem. Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:5.6.2016 21:17

Re: Úvod > Bazény > Bazénové vysavače > Ruční > Vysávací hlava OCEAN VAC DE LUXE Vysávací hlava OCEAN VAC DE LUXE

Dobrý den, budete potřebovat toto: http://www.marimex.cz/prechodka-pro-vysavac-na-skimmer-olympic/ , jestli to již nemáme a na tuto přechodku napojíte hadici, kterou spojíte s vysávací hlavicí.
Autor:Věra Datum:2.7.2015 19:22

Hodí se k filtraci pro star 4?

Hodí se k filtraci pro star 4? Bude ít dostatečný tah i se č metrovou hadicí?
Autor:Jiří Laburda Datum:2.7.2015 20:27

Re: Hodí se k filtraci pro star 4?

Dobrý den, tento kartáč na pískovou filtraci ProStar 4 připojit můžete.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení